Podklady pro stavební povolení od O2 elektronicky

06.01.2010

Potřebujete podklady pro stavební povolení? Telefónica O2 vám je poskytne elektronicky. Od počátku tohoto roku Telefónica O2 spustí nový portál dokumentace sítí.

 

Telefónica O2 spouští nový portál...

Díky němu všichni zájemci dostanou mapové podklady o poloze telekomunikačních sítí na jejich území elektronicky. Tím ušetříte čas, protože tato cesta je samozřejmě mnohem rychlejší. Kromě času ušetří žadatel i náklady, které se pojí s podáním žádosti.
Telefónica O2 tak vychází vstříc svým zákazníkům. Každoročně totiž tyto žádosti podává 150 000 zájemců.

Jak si zákazníci O2 mohou podat žádost?

Podání elektronické žádosti je velmi snadné. Pomocí portálu, který Telefónica O2 připravila, se zájemce zaregistruje, zadá požadavek a vyjádření mu přijde e-mailem, ve kterém najde odkaz o tom, kde je elektronické vyjádření uloženo.

Telefónica tak díky portálu bude moci obsloužit až 97,5% podaných žádostí do pouhých deseti minut.

Má-li zákazník O2 zájem podat si tuto žádost, stačí aby navštívil odkaz www.cz.o2.com/dokumentace. Tento odkaz ho navede na přímý vstup do aplikace. Stačí vyplnit jen kontaktní údaje a vyznačit na mapě území, kterého se žádost týká. Nemusíte se bát, že byste nedokázali údaje správě zadat. Aplikace vás povede postupně a zcela jednoduše.

O výhodnosti elektronizování žádostí svědčí i mezinárodní ocenění společnosti Bentley Systems, který na konci roku 2009 udělil tomuto projektu prestižní mezinárodní ocenění Be Inspired Awards.