Telefónica Europe hlásí změny ve vedení

10.12.2009

V Telefónice Europe se mění osoba ve funkci předsedy představenstva a generálního ředitele v České republice. Nově se jim stává Luis Antonio Malvido, který nahradí Salvadora Angladu. K této změně dochází od 1. února 2010. Nový generální ředitel bude odpovědný rovněž za obchodní aktivity Telefónici na Slovensku.

Nový generální ředitel se představuje...

Pojďme si více přiblížit Luise Antonia Malvido, který byl do současné doby generálním ředitelem společnosti TeleSP. Tato firma představuje brazilského operátora pevných linek společnosti Telefónica.

Novému generálnímu řediteli je 45 let a má bohaté zkušenosti v oblasti telekomunikace, konkrétně s prodejem, zákaznickými službami, obchodním rozvoje a strategickým plánováním.

A co dosavadní generální ředitel?

Dosavadní generální ředitel Salvador Anglada převezme odpovědnost za nové obchodní partnery společnosti Telefónica. Bude se rovněž starat o strategické partnerství s Telecom Italia a s China Telecom. Jeho práce bude podřízena Jaime Smith Basterrovi.

Salvador Anglada byl ve svém pozici velmi úspěšný. Podařilo se mu stabilizovat firmu po integraci pevných a mobilních linek O2 v ČR. Také pomohl prosadit se společnosti Telefónica na slovenském trhu. Za sebou má i celou řadu dalších úspěchů, které pomohly firmě.