Telefónica O2 má nového ředitel pro rezidentní marketing

20.01.2010

Novým ředitelem rezidentního marketingu ve společnosti Telefónica O2 se stává Jiří Dvorjančanský, který se své funkce ujme od 1. února 2010.

Přímým nadřízeným Jiřího Dvorjančanského je viceprezident pro rezidentní zákazníky O2 Josef Perdom.

A o co se nový ředitel bude starat? Jeho úkolem bude především odpovědnost za marketing hlasových a datových služeb pro rezidentní zákazníky, produktový management, rozvoj obchodu a věrnostních programů a služby pro SOHO segment. Rovněž se bude také starat o marketing služeb O2, které jsou určené pro domácnost.

Profesní zkušenosti nového ředitele O2 Telefónica

A jaké zkušenosti má nový ředitel rezidentního marketingu? Čtyřicetiletý Jiří Dvorjačanský vystudoval ČVUT v Praze a National Polytechnique Institut v Grenoblu ve Francii. Kromě diplomu D.E.A., který tu získal, má také titul MBQ, který mu byl udělen po absolvování EMBA programu univerzity Thunderbird v Praze.

Přešel do společnosti Telefónica O2 Czech Republic ze skupiny Deutsche Telekom. Zde působil 11 let na vedoucích manažerských pozicích. Zaměřoval se na obchod a marketing. Pracoval také jako výkonný ředitel marketingové divize T-Mobile Česká republika a na stejnou pozici byl později jmenován také v T-Mobile Německo.

Jiří Dvorjačanský má i další pracovní zkušenosti, které mu jistě pomohou dobře zvládat jeho funkci.