Vylepšete si svůj mobilní telefon s oblečením O2 StyleSkin

19.01.2010

S O2 StyleSkin bude mít váš telefon unikátní vzhled, který jistě oceníte. O2 StyleSkin představuje tenkou a kvalitní vinylovou folii, která je potištěna takovým motivem, který si zákazníci O2 budou přát.

O2 StyleSkin a jeho nabídka

Můžete si vybrat z nabízených obrázků, ale také je tu možnost navrhnout si vlastní obrázek. Rozměry fólie O2 StyleSkin odpovídá velikosti ploch, které mají být polepené na vašem mobilním telefonu.

Díky vzduchovým kanálkům, které jsou na zadní straně folie, se velmi snadno a přesně nalepuje. Folie má kromě toho také anti-abrasivní vrstvu, díky které zůstane váš mobil nepoškrábaný. Tato fólie od O2 StyleSkin má dlouhou životnost.

A na kolik vás potisk O2 StyleSkin vyjde? Můžete si ho pořídit od 240 Kč včetně DPH.

Máte-li zájem o potiskovou fólii, objednejte si ji na webových stránkách www.o2styleskin.cz.

Darujte O2 StyleSkin

Potisk O2 StyleSkin je i vhodný dárkem pro někoho ve vašem okolí. Zakupte si na  www.o2styleskin.cz  virtuální poukaz na odběr potisku. Tento poukaz vám přijde na mail. Jde v podstatě o unikátní číselný kód, který je třeba zadat do objednávkového formuláři při nákupu fólie O2 StyleSkin.

Vylepšete si svůj telefonní mobil s O2 StyleSkin, nebo ho někomu darujte. Máte-li zájem o potisk, využijte akce 1+1, která trvá do konce února. V rámci této akce při zakoupení jednoho potisku dostanete druhý O2 StyleSkin zdarma.